Nocleg w Bielsku Podlaskim

Jeśli szukasz komfortowego noclegu, dużego pokoju z dostępem do wifi sprawdź ofertę Best East. Proponujemy ofertę noclegową dostosowaną do osób wymagających.  Nocleg w Bielsku Podlaskim to doskonała okazja do zwiedzenia zielonych płuc Polski i Parku Białowieskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów w Bielsku Podlaskim.

Best East jest nowoczesnym i komfortowym miejscem na nocleg w Bielsku Podlaskim. Jest to miasto położone na malowniczym Podlasiu, określanym jako ,,zielone płuca Polski?. Przyciąga to zarówno turystów, jak i inwestorów. Bielsk Podlaski jest niewielką miejscowością, jednakże bardzo zróżnicowaną kulturowo, w której mieszkają Polacy, Ukraińcy, Rosjanie, a także Białorusini. Kolejnym wyróżnikiem jest zróżnicowanie religijne ? Bielsk jest zamieszkiwany przez wyznawców prawosławia i katolicyzmu. Efektem powyższego jest znaczna liczba cerkwi i kościołów, usytuowanych na terenie miasta. Są to zarówno zabytkowe obiekty sakralne, jak również nowoczesne miejsca kultu. Bielsk Podlaski jest jednym z najbardziej rozwijających się pod względem gospodarczym miejscowości na Podlasiu. Funkcjonują tu różne, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa ? głównie z branży budowlanej.

Powyższe powoduje, że Bielsk przyciąga wielu turystów, a także pracowników. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce dopasowane do wymagań każdego. Best East oferuje usługi hotelowe w Bielsku Podlaskim dla osób szukających zarówno noclegu na weekend, jak i na dłuższe pobyty. Best East jest miejscem, w którym nawet najbardziej wymagający klient będzie czuł się swobodnie i komfortowo. Jest to jedyne miejsce oferujące noclegi w apartamentach, za niewygórowaną cenę, znajdujące się w centrum Bielska Podlaskiego. Takie umiejscowienie pozwala na szybkie dotarcie do restauracji, sklepów, przychodni, parku i innych obiektów. W bliskiej odległości znajduje się również przychodnia, lecznica zwierząt, a także Policja i szkoła.

Czytaj więcej...

Restauracje & Atrakcje w okolicy

Białystok, będąc stolicą Podlasia, od lat przyciąga wielu turystów. Rynek Kościuszki, Pałac Branickich czy Kościół Farny to tylko niektóre z atrakcji turystycznych. Znajdują się tu restauracje oferujące tradycyjną kuchnię polską i kresową, a także szereg kawiarni, pubów i galerii.
Bielsk Podlaski
Ratuszowa - jedno z najbardziej klimatycznych miejsc z wyszukanym MENU. Idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi, jak i szybki obiad.
Catering Janusz Kuptel - oferuje domowe, smaczne obiady na dowóz. Zestaw obiadowy już od 13 zł.
Restauracja Podlasianka - od wielu lat znana restauracja sieci PSS Społem. W swojej ofercie posiada propozycje na każdą ofertę: codzienne obiady, chrzciny, studniówki, komunie i wesela.
Pepperoni - w ofercie znajduje się szeroki wachlarz różnorodnych pizz, na tradycyjnym, włoskim cieście. Pizzeria słynie ze świeżych składników i oryginalnego smaku
Savona - oferuje przede wszystkim pizze, jednakże dostępne są również inne alternatywy - sałatki i makarony. Jedno z najdłużej otwartych miejsc w Bielsku.
Da Grasso - lokalny oddział ogólnopolskiej sieciówki. Serwuje doskonałą pizzę na miejscu i w dowozie.
Kiermusy Dworek Nad Łąkami  niepowtarzalne i jedyne takie miejsce w Polsce Wschodniej. Jest to kompleks historyczno-wypoczynkowy, który składa się z kilku obiektów o unikalnym charakterze. Szczególnym powodzeniem cieszą się wyprawiane tu wesela, imprezy integracyjne i okolicznościowe przyjęcia.
 
Ploski położone w dolinie Narwi, proponują aktywny wypoczynek na łonie natury.
Ptasia Osada jedno z nielicznych miejsc, gdzie można zjeść obiad z widokiem na Narew. Serwuje głównie dania regionalne i domowe.
Koszarówka jej znakiem rozpoznawczym są dania regionalne, mają najlepsze kartacze w okolicy.
Zagłoba wspaniała kuchnia i miła obsługa to tylko część niepowtarzalnego klimatu, jaki panuje w tym miejscu. Serwowane są tu dania typowo podlaskie, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie, jednakże najbardziej polecane są pierogi z gęsi.
 
Supraśl jedna z najbardziej urokliwych miejscowości na wschodzie Polski. Malowniczość miasteczka została odwzorowana m.in. w filmie ,,U Pana Boga za piecem". Turystów szczególnie przyciąga Monaster Zwiastowania Najświętszej Marii Panny z XV wieku oraz liceum plastyczne, usytuowane w zabytkowym budynku. Turyści chętnie zwiedzają również Puszczę Knyszynską. Restauracje:
Knieja - klimatyczna i wyjątkowa restauracja, w sam raz na romantyczne obiady bądź rodzinne obiady.
Bohema stworzona dla miłośników tradycyjnej podlaskiej kuchni i staropolskich smaków potraw,
Restauracja "Borowinowy Zdrój" ? elegancka restauracja, odpowiednia zarówno dla organizacji imprez okolicznościowych, jak i kameralnych spotkań.
 
Koryciny to mała, malownicza wieś w powiecie siemiatyckim, która słynie z produkcji ziół. Jedno z najczystszych miejsc w Polsce.
Ziołowy Zakątek - Ich chlubą jest Podlaski Ogród Ziołowy, będący ogrodem botanicznym. Produkują m.in. herbaty, kawy, przyprawy, zaprawki, itd. Kultywują stare tradycje i obrzędy zielarskie, wykorzystując je również w kuchni. Posiłki przygotowują z produktów ekologicznych, pochodzących z ich gospodarstwa.
 
Mielnik  miasto nad Bugiem z licznymi atrakcjami ? górą zamkową, ruinami kościoła zamkowego z XV wieku, a także cerkwią z 1825 roku Restauracja Panorama ? serwują głównie kuchnię regionalną i domową, słyną także z pysznych ryb. Oferują również noclegi, wycieczki i organizację konferencji. Restauracja ,,Nowa wczasowa? ? położona w centrum miejscowości, serwowane są dania domowe, w bardzo niskich cenach.
 
Ciechanowiec to jedno z najpiękniejszych miast położonych w południowej części województwa podlaskiego. Jedną z głównych atrakcji jest Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka. Restauracje: Hotel Nowodwory w Ciechanowcu - stworzony dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć dotyk luksusu, rozsmakować się w wyszukanych kulinariach i ciekawie spędzić czas. Astoria oferują niepowtarzalną kuchnię domową, szeroki wybór menu i miłą obsługę.
 
Białowieża - znajduje się w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można spotkać żubra, żyjącego na wolności. ,,Żubrówka" - ekskluzywna restauracja, która serwuje wykwintne dania, w tym również mięso z żubra. Carska - mieści się w zabytkowym budynku dworca kolejowego. Unikatowy wystrój przyciąga smakoszy kuchni polsko ? rosyjskiej. Słynie głównie z dań z dziczyzny. Parkowa - położona w centrum Białowieży proponuje dania domowo-regionalne. Polecają pieczeń z żubra, babkę lub placki ziemniaczane.
 

Regulamin

Regulamin korzystania z obiektu BEST EAST

 • 1
 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 12:00 w dniu przyjazdu, kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego. Po godz. 12:00 naliczana będzie opłata za przedłużenie pobytu. Opłata za przedłużenie do godz. 16:00 wynosi 80 zł, po godz. 16:00 naliczany jest koszt kolejnej doby.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania przy zameldowaniu preautoryzacji karty kredytowej.
 4. W przypadku rezerwacji pokoju i nie stawienia się Gościa do godz. 18:00 zostanie naliczona opłata za wykorzystanie pokoju.
 • 2
 1. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 2. Osoby nie zameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 12:00 do godziny 22.00. Po godzinie 22.00 istnieje obowiązek meldowania dodatkowych osób przebywających z Gośćmi w pokoju.

(skreślony w związku z sytuacją pandemiczną do odwołania)

Zakaz przebywania w obiekcie osób nie zameldowanych w obiekcie.

 • 3
 1. Możemy odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu Best East lub Gości, albo szkodę na osobie Gości, pracowników lub innych osób przebywających w obiekcie, albo też w inny sposób zakłócił pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu.
 2. Best East może przyjmować Gości podróżujących ze zwierzętami, zgoda na to jest udzielana indywidualnie. W pokoju może przebywać tylko jedno zwierzę, przy czym Gość ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody przez nie wyrządzone. Zwierzęta nie mogą przebywać w przestrzeniach ogólnodostępnych w tym w kuchni.
 • 4
 1. Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi niezwłoczną reakcję.
 2. Obiekt ma obowiązek zapewnić:
 • Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa
 • Bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu.
 • Profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w obiekcie.
 • Sprzątanie pokoju i wykonanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi takie życzenie
 • W przypadku wystąpienia usterek w pokoju, które nie będą mogły być usunięte, obiekt dołoży starań, aby w miarę posiadanych możliwości zmienić pokój lub inny w sposób załagodzić niedogodności.
 • 6
 1. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 07.00 dnia następnego.
 2. Zachowanie Gości i osób korzystający z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 • 7
 1. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnej kuchni.
 2. Goście mogą korzystać ze sprzętów kuchennych takich jak: ogólnodostępna lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, czajnik elektryczny, jajowar, toster a także garnków, patelni, zastaw i sztućców.
 3. Goście korzystający z kuchni zobowiązani są do sprzątnięcia kuchni po swoim posiłku-doprowadzenie jej do stanu w jakim ją zastali.
 • 8
 1. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających osób.
 2. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 3. Palenie tytoniu w pokojach, korytarzu, klatce schodowej, kuchni, hallu recepcyjnym jest zabronione. Za złamanie zakazu palenia obowiązuje grzywna w wysokości 500 zł.
 • 9

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez Gościa, na jego koszt.

 

 „Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „IKEA Industry Poland” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Goleniowie, dane kontaktowe:   ul. Wincentego Witosa 31, 72-100 Goleniów, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydziale Gospodarczym pod numerem KRS 0000331834,   o kapitale zakładowym 2 334 600 000,00 zł, nr NIP 5432163817.
Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z prawem, wyłącznie  w celach określonych w art. 6 ust. 1 lit a-b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są podmioty przetwarzające dane osobowe na zlecenie Administratora Danych, jak podmioty zajmujące  się obsługą informatyczną, prawną bądź inne podmioty w przypadkach przewidzianych  w przepisach prawa powszechnie obowiązującego. Pani/Pana dane osobowe uzyskane drogą mailową będą przetwarzane przez okres niezbędny i właściwy dla stosunku prawnego łączącego nadawcę niniejszej wiadomości z jej adresatem. Informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych osobowych, do sprostowania treści danych osobowych, do usunięcia danych (tzw. prawo do bycia zapomnianym), do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,  do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw w tym obszarze mogą Państwo się z nami kontaktować w formie elektronicznej poprzez adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jak również pod adresem:
IKEA Industry Poland Sp. z o.o.
Wincentego Witosa 31
72-100 Goleniów